UniCal

ORİON Güz YY Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

Bahar YY Kayıt Yenileme ve Ders Kaydı Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

Güz YY Sonu Tek Ders Sınav Günü

Ataköy Yerleşkesi

Bahar YY Derslerin Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü (MOBİGEN) akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Pelin Özfiliz Kılbaş'ın konuşmacı olacağı “Genetik Farklılıklarımız Davranışlarımızı Nasıl Etkiler?” başlıklı seminer, 22 Şubat Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Bahar YY Kayıt Yenileme ve Ders Kaydı Son Günü

Ataköy Yerleşkesi

Bahar YY Ders Ekleme-Bırakma Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

Bahar YY Ders Ekleme-Bırakma Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden Arş. Gör. Dr. Güler Uğur Melikoğlu'nun konuşmacı olacağı “Eşyadan Fışkıran Hayat: Uşaklıgil, Tanpınar ve Pamuk’un Yazınsal Akrabalıklarına Dair Bir Öneri” başlıklı seminer, 29 Mart Çarşamba günü saat 15.00'te Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Bahar YY Dersten Çekilme Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Farnaz Esmkhani Youvalari'nin konuşmacı olacağı “Kozmopolitan İnsan, Kozmopolitan Şehir” başlıklı seminer, 26 Nisan Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Bahar YY Dersten Çekilme Bitiş

Ataköy Yerleşkesi