UniCal

Matematik-Bilgisayar Kulübü ile Deep Learning Kulübü iş birliğinde, öğrencilerin MVC yapısı ile web projeleri geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla “Murat Yücedağ ile MVC5 Web Proje Geliştirme” başlıklı etkinlik düzenlenecek. Udemy Yazılım Mühendisi Murat Yücedağ’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 9 Aralık Pazartesi günü 10.00-16.00 saatleri arasında 5B 12-14-16 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, “Sufizm ve Edebiyat” dersi kapsamında Galata Mevlevihanesi müzesinin Türk kültür hayatındaki yerine ve önemine değinmek amacıyla 10 Aralık Salı günü 10.00-15.00 saatleri arasında “Divan Edebiyatı Müzesi”ne teknik gezi düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Psikoloji Kulübü, öğrencilerin psikanaliz ve sinirbilim kavramlarını bir arada nasıl kullanabileceklerini keşfedebilmeleri amacıyla “Nöropsikanaliz” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'ndan Psikiyatrist Doç. Dr. Hakan Atalay'ın konuşmacı olacağı etkinlik, 12 Aralık Perşembe günü 11.00-13.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Deep Learning Kulübü ile Matematik Bilgisayar Kulübü iş birliğinde, öğrencileri Flutter özelinde Google teknolojileri ile tanıştırmak amacıyla “Flutter Atölyesi” düzenlenecek. Boomsetter firmasından Programcı Sercan Yusuf ile Veli Bacik’in konuşmacı olacakları etkinlik, 17 Aralık Salı günü 15.00-20.30 saatleri arasında B1 04-06 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi