UniCal

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Alp Ayan’ın konuşmacı olacağı “Dünyayı Şekillendiren Pandemiler” başlıklı seminer, 27 Ekim Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Ingiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim elemanlarından Arş. Gör Murat Kemal Kabak’ın konuşmacı olacağı “Çağdaş Sanat ve Felsefede Posthümanizm Üstüne” başlıklı seminer, 24 Kasım Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI GÜZ YARIYILI DERS BİTİŞİ

Ataköy Yerleşkesi

21-22 Güz YY Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı (YDYS) (Sözlü ve Yazılı) Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

21-22 Güz YY Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı (YDYS) (Sözlü ve Yazılı) Bitişi

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü akademisyenlerimizden Prof. Dr. Songül Esin’in konuşmacı olacağı “Deli Baytar” başlıklı seminer, 29 Aralık Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online